Nieuw in de vloot: 2x Scania R580 6×2 trekkers. Een paar maanden geleden kochten we 2 gebruikte Scania trekkers die vervolgens in onze werkplaats en bij de spuiterij een complete metamorfose hebben ondergaan. Alle betrokken partijen bedankt voor de samenwerking! De trotse chauffeurs zijn onze Tim en Henkjan, we wensen ze veel geluk en werkplezier met deze wagens!

social media

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

We hebben weer een aantal foto's van de afgelopen periode die we graag willen delen. Zo mochten we o.a. met onze mobiele kraan assisteren bij de berging van de gestrande vrachtwagen in de Biesbosch. Ook waren we bij nacht en ontij actief met het het transport van hoogwerkers t.b.v werkzaamheden aan de Merwedeburg op de A27. Verder hebben we dit weekend een gezellig teamuitje met elkaar gehad.
Veel kijkplezier en allemaal nog een fijn weekend gewenst!
... Bekijk meerBekijk minder

We hebben weer een aantal fotos van de afgelopen periode die we graag willen delen. Zo mochten we o.a. met onze mobiele kraan assisteren bij de berging van de gestrande vrachtwagen in de Biesbosch. Ook waren we bij nacht en ontij actief met het het transport van hoogwerkers t.b.v werkzaamheden aan de Merwedeburg op de A27. Verder hebben we dit weekend een gezellig teamuitje met elkaar gehad.
Veel kijkplezier en allemaal nog een fijn weekend gewenst!

Reageer op Facebook

Prachtig materiaal

Prachtig foto's

Prachtige foto's en een heel fijn weekend 🥂

Ja prachtig materiaal👍

View more comments